ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPersianPortugueseRussianSpanish
...درحال بارگزاری Image
هتل سنتی یاس

معرفی

اقامتگاه سنتی یاس اصفهان در خیابان حکیم و در نزدیکی میدان نقش جهان قرار گرفته است. این اقامتگاه سنتی در سال‌ها قبل خانه‌ای مسکونی بوده و در سال 1399 و بعد از بازسازی، از مهمانان و مسافران پذیرایی می‌کند. اقامتگاه در مجموع دارای 8 اتاق و سوئیت با ظرفیت‌های 1 تا 4 نفر است. اگر به دنبال اقامتی مقرون به صرفه در بین هتل‌های شهر اصفهان هستید، این اقامتگاه سنتی برای شما مناسب خواهد بود. خدمات خانه‌داری ارائه می‌شود، و از کافی‌شاپ برای صرف یک نوشیدنی دلچسب در اقامتگاه سنتی یاس اصفهان می‌توانید استفاده کنید. از محل اقامتتان با حدود 10 دقیقه پیاده‌روی به میدان نقش جهان می‌رسید. برای خرید سوغات اصفهان هم بازار قیصریه در چند قدمی اقامتگاه سنتی یاس قرار دارد و در دسترس است. ایستگاه مترو تختی و ایستگاه اتوبوس با 5 تا 10 دقیقه پیاده‌روی با شما فاصله دارد و رفت و آمد در شهر را برایتان راحت می‌کند. با کمتر از 5 دقیقه پیاده‌روی از اقامتگاه سنتی یاس اصفهان برای صرف غذا به رستوران جارچی باشی می‌توانید بروید. تا قهوه لمیز هم پیاده 20 دقیقه طول می‌کشد.

هتل چهارستاره

اقامتی به یاد ماندنی در هتل سنتی یاس

رزرو آنلاین
Image
از5تا3روزقبل از ورود50%مبلغ شب اول و10%شب های باقی مانده کسرمیگردد 2روزقبل از ورود70%مبلغ شب اول و10%شب های باقی مانده کسر می گردد.
1روزقبل از ورود کل مبلغ شب اول و10% شب های باقی مانده کسر می گردد
100% هزینه اقامت کسرمیگردد.
اراِئه مدرک محرمیت الزامی می باشد
آوردن حیوانات خانگی ممنوع می باشد
زمان تخلیه اتاق قبل ازساعت12ظهر می باشدو زمان تحویل اتاق ها ساعت2بعدازظهر می باشد استعمال دخانیات(سیگار،قلیان و...)داخل اتاق ممنوع میباشد/ مصرف مشبروبات الکلی اکیدا ممنوع